OBCHODNÍ  PARTNEŘI

 

3M Česko, a.s. 3M je globální společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech jejích produktů. I když působí v celé řadě oblastí, soustředí se především na výrobky pro kancelář, elektro, telekomunikace, grafiku, ale také na výrobky ve zdravotnictví nebo produkty pro automobilový průmysl. Portfolio 3M čítá na 50000 sofistikovaných produktů, které se vyrábí za použití špičkových technologií.V oblasti telekomunikací jsou to zejména optické splittery, zemní spojky, vnější a vnitřní skříně, optické konektory, propojovací kabely a příslušenství, mechanické spojky optických vláken, nářadí pro práci s optikou, lokátory a značkovací produkty.


ACOME

Pro splnění stále rostoucího požadavku na objem transportu a distribuce vysokorychlostních dat, ACOME vyvinulo řadu kabelů splňující nejpřísnější operátorské požadavky

Jedná se zejména o:

• Metalické vodiče
• Optické kabely
• Last mile a propojovací kabely (optické i metalické vodiče)
• kabely pro GSM spoje

Rozsáhlý sortiment metalických a optických kabelů je šitý na míru, těm nejaktuálnějším požadavkům trhu. Plní i ty nejtvdší kritéria a je zcela v souladu s nejnáročnějšími technickými požadavky současné i budoucí síťové komunikace.


 

CALIX

Calix (ve spojení s Occam Networks) – je globální poskytovatel  telekominikačních systémů a softwaru. Produktové portofolio těchto dvou spojených firem představuje jedno z nejlépe propracovaných řešení pro zajištění vysoké dostupnosti síti nové generace. Od datových center, rozvaděčů, vzdálených terminálů až po malá koncová zařízení v budovách.

Řešení všech produktů Calixu je optimalizované v závislosti na jejich rolích v síti, ale striktně podřízené dodržování standardů v rámci platformy, sítě a managementu. Výsledkem těchto kroků je jednoduchá instalace, nízké provozní náklady, jednoduché a efektivní upgrady a tím i velmi nízké TCO.
Calix


DELL

Společnost založil v roce 1984 v texaském městě Austin Michael Dell. Dnes spolupracuje s DELLem 10 milionů malých firem a je největším dodavatelem počítačů do malých a středních firem ve Spojených státech. Obchoduje s 98 % společností ze seznamu 500 největších společností Fortune 500 a každý den expeduje zákazníkům ze 180 zemí přes 110 000 systémů – to je více než jeden systém za sekundu. Může tak poskytovat nejefektivnější výpočetní řešení na míru Vašim potřebám.


ELCON System Technik Vedoucí výrobce a dodavatel telekomunikačních produktů a síťových komponent. ELCON byl založen v roce 1990 a nyní prodává výrobky do více než 30 zemí světa. Hlavními zákazníky jsou Deutsche Telekom, France Télécom, Telefonica, Telenor a Telekom Austria.  Specializují se především na řešení pro FTTx sítě, a to jak pro domácnosti, tak pro komerční firmy.
ELCON System Technik


 

HUAWEI

Společnost Huawei je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb a síťových řešení na světě.
V české republice je významným dodavatelem mobilních sítí a modemů. Z jejich portfolia vám nabízíme aktivní prvky pro LAN, WAN a řešení pro xWDM.


 

KABELOVNA Děčín

Kabelovna Děčín Podmokly, s.r.o. s více než staletou tradicí, se řadí k renomovaným evropským výrobcům kabelů, kteří disponují nejnovějšími výrobními procesy. Optické kabely s mnohovidovými a jednovidovými vlákny, vyráběné počítačem řízenou technologií a ostatní strojní zařízení spolu s mnohaletou zkušeností jsou zárukou, že Kabelovna Děčín Podmokly, s.r.o.. ve spolupráci s RLC Praha a.s., dokáže vyhovět všem Vašim specifickým požadavkům na konstrukci optického kabelu.


 

REICHLE & DE-MASSARI

Reichle & De-Massari AG má již více než čtyřicetiletou zkušenost na trhu s informační a komunikační technologií. Soustředí se na vývoj a výrobu pasivních kabelážních řešení pro komunikační sítě. Společnost RLC Praha a.s. spolupracuje s R&M již řadu let. Výsledkem této spolupráce jsou vysoce kvalitní patchcordy, vyráběné u nás za použití konektorů E2000 od Reichle & De-Massari.


 

SILEC CABLE

Je členem General Cable Corporation, jednoho z předních světových sdružení kabeloven, s prodejem více než 3.000 milionů eur, 47 výrobních míst a více než 11.000 pracovníky, kteří poskytují služby klientům po celém světě. Společnost má stoletou tradici a jsou jí vlastní hodnoty, založené především na spokojenosti zákazníka, týmové práci, rychlosti dodání, tvořivosti, inovaci a neustálého zlepšování. Silec Cable nabízí široké portfolio optických kabelů, jak páteřních (až 864 vláken), distribučních (např.Riser kabely), tak i přístupových FTTH kabelů. Stovky zákazníků všech typů (telekomunikační operátoři, poskytovatelé vláken (dark fiber), průmysl, …) používají Silec Cable μSHEATH® kabely, ve více než 20 různých zemí.


 

Transmode Systems AB

Transmode je poskytovatelem síťových řešení, která jsou účinným a výhodným východiskem při stále narůstajícím tlaku na šířku pásmu v optických sítích. Produkty od Transmode jsou tedy ideálním řešením pro budoucí nároky na páteřní sítě, mobilní datové páteřní sítě, distribuci videa a cloud computingu.

Transmode technologie je založena na vlnovém multiplexování (WDM) optického datového přenosu a je určena ke zvýšení kapacity, flexibility a funkčnosti optických páteřních a přístupových sítí.


TYCO

S více než 50letou historií vedoucí pozice na trhu je TE Connectivity globální společností, která navrhuje a vyrábí přes 500 000 výrobků. Téměř 100 000 zaměstnanců je partnery pro zákazníky z prakticky každého oboru — od spotřební elektroniky, energetiku a zdravotnictví, po automobilový průmysl, letectví a komunikační sítě. Divize Network Solutions je globálním dodavatelem komponentů pro telekomunikační a energetickou infrastrukturu. Mezi její produkty patří konektory, nadzemní a podzemní kryty, teplem smrštitelné trubice, příslušenství ke kabelům, optické kabely, metalické kabely a skříně pro metalické a optické sítě.

Novinky


Nové termíny školení (březen - červen 2014)

Pro období březen - červen 2014 vypisujeme nové termíny školení.

Pro naše partnery nabízíme školení v oblasti vláknové optiky. Jedná se převážně o individuálně vypisovaná školení podle zájmu uživatelů. Obsah školení je upraven na míru požadavkům.

VÍCE ZDE

 


 

Nové CWDM 10G SFP+ a XFP

4.června 2013

Do ceníku transceiverů se dostaly nové zajímavé modely pro 10G přenosy po optickém vlákně ve vlnovém multiplexu CWDM. Konkrétně se jedná o SFP+ CWDM a XFP CWDM s vysílači na vlnových délkách 1350-1610nm s velmi zajímavou koncovou cenou, která výrazně snižuje náklady na pořízení 10G CWDM propoje například v rámci metropolitních sítí. Velmi zajímavé ceny také nabízíme u standardních SR, LR a ER modulů formfaktoru SFP+ a XFP.  Slevu z koncové ceny Vám rádi poskytneme na obchod@rlc.cz .

Obchodní tým RLC Praha a.s.

Ceník transceiverů formfaktorů SFP, GBIC, SFP+, XFP, X2, XENPAK, QSFP

18.dubna 2013

Nový kompletní ceník OEM transceiverů od RLC je ke stažení zde, moduly jsou přehledně zalistovány včetně informace o dostupnosti na našem E-Shopu. Pro získání Vaší slevové skupiny, prosím kontaktujte obchodní oddělení RLC na obchod@rlc.cz .

Těšíme se na spolupráci.

Obchodní tým RLC Praha a.s.