PROFIL SPOLEČNOSTI RLC PRAHA a.s.

O nás:

RLC Praha a.s. je středně velkou, ryze českou firmou působící na trhu komunikačních technologií. Společnost byla založena v roce 1993 jako společnost s ručením omezeným. V roce 2000 byla RLC spol. s.r.o. transformována na akciovou společnost RLC Praha a.s.

Své aktivity směřujeme do oblasti dodávek a zajištění provozu systémů komunikační infrastruktury se speciálním zaměřením na optické spoje. Převážná většina vyráběných i dodávaných produktů a služeb míří k tuzemským zákazníkům, dílčí obchodní aktivity orientuje společnost RLC Praha a.s. také do států EU a východní Evropy.

Od roku 2004 má naše společnost zaveden systém řízení kvality a environmentálního managementu certifikovaný podle norem ISO 9001 a ISO 14001.

Co nabízíme:

RLC Praha a.s. zajišťuje pro své zákazníky dodávky zboží a služeb, které jsou využívány při návrhu, výstavbě a zajištění provozu komunikační infrastruktury.

Specializujeme na následující oblasti:

  • Vlastní výroba a prodej výrobků určených pro výstavbu, rekonstrukci, provoz a údržbu optických kabelových systémů:

    • zakázková výroba - výroba pigtailů (OPI), patchcordů (OPK), předkonektorovaných tras (OPT), kondicionérů (OPC), optických sestavených rozvaděčů, rozbočovačů, CWDM mux/demux, DWDM mux/demux, Edfa zesilovačů, attenuatorů, atd. Vše dle požadavků a specifikace zákazníka.

    • prodej optických kabelů a vláken, materiálu určeného pro výstavbu, rekonstrukci, provoz a údržbu optických kabelových systémů, nářadí a příslušenství

  • Konzultační a projekční služby

    • Vypracování návrhu a realizace datových sítí
    • Posudky a proměření instalovaných strukturovaných kabelážních systémů
    • Dodávky, instalace a oživení optické sítě technologiemi CWDM a DWDM
    • Dodávky, instalace a oživení aktivních prvků datových sítí LAN a WAN
    • Kompletní dodávky a instalace certifikovaných systémů FTTx

  • Servisní služby:

    • Nadstandardní služby v rámci záručního i pozáručního servisu
    • Správa a údržba sítí
    • Monitorování komunikační infrastruktury, proaktivní řešení problémů sítě
    • Konzultace a školení v oblasti vláknové optiky

Naše hodnoty a vize:

Od počátku fungování usiluje naše společnost o to přinášet našim zákazníkům technologicky inovativní řešení, při dosažení maximální kvality a ochraně vložených investic s ohledem k budoucímu vývoji. Toho dosahujeme neustálým vzděláváním a snahou být vždy o krok napřed oproti konkurenci.

Budujeme firmu, která se může prezentovat kvalitou dodávaných produktů a poskytovaných služeb, dlouhodobými obchodními vztahy s našimi zákazníky, partnery i dodavateli založenými na principu důvěry a spolehlivosti.

 

IDENTIFIKAČNÍ  ÚDAJE

 

Obchodní jméno: RLC Praha a.s.

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6942
Statutární orgán: Ing. Jaromír Šíma, předseda představenstva

Ing. Miroslav Kek, člen představenstva

Ing. Ivo Ženatý, člen představenstva
Sídlo: Popovičky 100, Říčany u Prahy, 251 01
IČ: 26420601
DIČ: CZ26420601
Bankovní spojení: ČSOB, a.s., Švehlova 3125/10, Praha 10, č.ú.: 116349773/ 0300

Novinky


Nové termíny školení (březen - červen 2014)

Pro období březen - červen 2014 vypisujeme nové termíny školení.

Pro naše partnery nabízíme školení v oblasti vláknové optiky. Jedná se převážně o individuálně vypisovaná školení podle zájmu uživatelů. Obsah školení je upraven na míru požadavkům.

VÍCE ZDE

 


 

Nové CWDM 10G SFP+ a XFP

4.června 2013

Do ceníku transceiverů se dostaly nové zajímavé modely pro 10G přenosy po optickém vlákně ve vlnovém multiplexu CWDM. Konkrétně se jedná o SFP+ CWDM a XFP CWDM s vysílači na vlnových délkách 1350-1610nm s velmi zajímavou koncovou cenou, která výrazně snižuje náklady na pořízení 10G CWDM propoje například v rámci metropolitních sítí. Velmi zajímavé ceny také nabízíme u standardních SR, LR a ER modulů formfaktoru SFP+ a XFP.  Slevu z koncové ceny Vám rádi poskytneme na obchod@rlc.cz .

Obchodní tým RLC Praha a.s.

Ceník transceiverů formfaktorů SFP, GBIC, SFP+, XFP, X2, XENPAK, QSFP

18.dubna 2013

Nový kompletní ceník OEM transceiverů od RLC je ke stažení zde, moduly jsou přehledně zalistovány včetně informace o dostupnosti na našem E-Shopu. Pro získání Vaší slevové skupiny, prosím kontaktujte obchodní oddělení RLC na obchod@rlc.cz .

Těšíme se na spolupráci.

Obchodní tým RLC Praha a.s.